Актори серіалу "Кадетство"

 

 Актори

Головна
Олександр Головін
Іван Добронравов
Павел Бессонов
Артур Сопельник
Аристарх Венес
Борис Корчевников
Кирил Емельянов
Артем Терехов
Юлія Учиткіна
Лінда Табагари
Ольга Лукьяненко
Єлена Захарова
Валерій Барінов
А.Пороховщиков
Вадим Андреєв
Сергій Жолобов
Володимир Лаптев
Світлана Варецкая
Георгій Мартиросян
Тетяна Пискарева
Федір Добронравов
Дарья Соболева
Катерина Косинец
 
Русская версия
Додати в закладки

:: Друзі ::

AnzUA.com - Створення та розкрутка сайту.
Різні лінки
Reklama:
жіночі модні сукні моделі спідниць diadia.ua спідниці міді
,
13932d9f
,,,

:: Статистика ::

Індекс цитування
 =

 

 

Павел Бессонов

Павел Бессонов вчиться в школі, в 10-му класі. В майбутньому подумує стати кухарем і відкрити свій ресторан. Поки чудово готує макарони по-флотськи і годує ними свою молодшу сестричку. Але якщо акторська кар'єра складатиметься успішно, то продовжуватиме радувати глядача, створюючи на екрані добрі і наївні образи героїв.

Орючи, як тобі працюється в Кадетстве

Здорово. Мені сподобалося. На знімальному майданчику постійно відбувалося щось смішне. У нас завжди були свої приколи, кожного разу ми з хлопцями придумували щось новеньке. Одного разу був такий випадок: всіх разом зняли в якійсь сцені, і знімають крупний план Трофімова (Артура Сопельника). Нас-то з хлоп'ятами у цей момент вже в кадрі не видно, і ми починаємо жартувати. А Артуру потрібно грати. Бачивши, як ми заливаємося сміхом, Артур Сопельник ніяк не міг зібратися. Смішно це виглядало. І так весь час. Якщо на знімальному майданчику знаходитися щодня, всяке можна було побачити і почути.

А сам ти подобаєшся собі на екрані

Напевно, так. Хоча кіно дивитися не встигав, оскільки у цей момент в нім знімався. Перепечко такий беззахисний хлопчик. Всім він жалко. До речі, я відмітив, що чомусь подобаюся дітям у віці від року і до 13-14 років. Мабуть, тому що я привабливий і прикольний. А ще я знаю, що моя аудиторія це люди від 30-35 і приблизно до 90 років. Адже серіал Кадетство дивляться і літні люди.

А як ти відносишся до свого героя, якщо абстрагуватися і подивитися на нього з боку

Мені дуже сподобався мій герой. Степан Перепечко дуже хороший, добродушний, рветься всім допомогти, навіть коли його про це не просять. А в кінці фільму товариші, навпаки, прагнуть допомогти йому. Адже у мене по серіалу з'являється дівчина. Мені тут сказали, що в Інтернеті бурхливо обговорюється серіал Кадетство, а краща любов серед заявлених в картині, любов Перепечко і вероніки. Приємно, що люди так вважають. Перепечко такий сором'язливий хлопець, і раптом у нього любов. Мені здається, це інтригує глядачів. Мені найцікавіший, що ж далі буде. Як нам сказали, планується ще 40 серій. Мені натякнули, що в нових серіях до мене з села приїде дівчина Анжела і почне відбивати мене у вероніки. Ось це інтрига! І, начебто, я все ж таки залишуся з веронікою. Але особисто я б всіх кинув і просто пішов взагалі до якої-небудь іншої дівчини.

А в житті, якщо дівчина тобі сподобалася, ти можеш підійти до неї і познайомитися

Легко, за умови, що дівчина, звичайно, одна, без чоловіка. Але знаєте, мені зараз подобається просто розмовляти з дівчатами. Більшого мені чомусь в даний момент не треба. Ось хлопчаки знайомляться з дівчам, і потім починають якісь відносини. У мене зараз такий період, що я знайомлюся з різними дівчатами, щоб поговорити. Я обожнюю спілкуватися з ними. Я не люблю, коли тільки я говорю, а дівчина стоїть, тупо мовчить і слухає. Мені подобається, коли йде діалог: я ділюся, і зі мною теж діляться. Якщо цього не відбувається, мені стає нецікавий, і я йду. До речі, коли мені набридає говорити з дівчам, я просто повідомляю: Вибач, мені на зйомку треба бігти. Це діє, оскільки багато хто знає, що я знімаюся.

Орючи, твій герой Перепечко в одній з серій сказав, що закохуватися не збирається, а ти

Я не знаю. Мені здається, я теж закохуватися поки не збираюся. Просто мені може сподобатися людина. Ну а так, щоб прямо закохуватися, не хочу. Думаю, в моєму віці поки не потрібно заводити серйозні відносини з дівчиною.

Зйомки першого сезону Кадетства закінчилися. Що ти насамперед зробив, коли приїхав додому після довгої відсутності

Поцілував свою сестричку, маму, тата, і сказав: Я приїхав! Я п'ять місяців не був удома, і радий, що зараз з'явилася можливість побачити батьків, бабусь, друзів. Я дуже по всіх скучив. Але мені хочеться швидше знову приїхати до Тверь і ще раз знятися в Кадетстве. Подивимося, що з цього вийде. Сьогодні фільм Кадетство користується великою популярністю. А все тому, що він сучасний: у нім грає молоде покоління, і молоде покоління його дивиться. І це, я думаю, дуже добре.

Софья Воротинцева


:: Меню ::

Головна
Книга для гостей
Зворотній зв'язок
Каталог сайтів
Русская версия
Обмін посиланнями


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Посилання ::

Китайский язык курс Публикации. Работать в Китае. Работать в Китае 29.01.2018. =

Блок статтей | Статті | Інетреклама

 

 

 

 

 


Copyright © Kivi-X Corp, 2007-2023