Актори серіалу "Кадетство"

 

 Актори

Головна
Олександр Головін
Іван Добронравов
Павел Бессонов
Артур Сопельник
Аристарх Венес
Борис Корчевников
Кирил Емельянов
Артем Терехов
Юлія Учиткіна
Лінда Табагари
Ольга Лукьяненко
Єлена Захарова
Валерій Барінов
А.Пороховщиков
Вадим Андреєв
Сергій Жолобов
Володимир Лаптев
Світлана Варецкая
Георгій Мартиросян
Тетяна Пискарева
Федір Добронравов
Дарья Соболева
Катерина Косинец
 
Русская версия
Додати в закладки

:: Друзі ::

AnzUA.com - Створення та розкрутка сайту.
Різні лінки
Reklama:

,
13932d9f
,,,

:: Статистика ::

Індекс цитування
 =

 

 

Линда Табагари

Линда Сергеевна Табагари

Вік: 13 років

Фільмографія: серіал «Каменськая», «Тільки ти», «Карусель», фільми «Особистий номер», «Внук Гагаріна», «Година Волкова» серіали «Каїнова друк», «Гра на двох або більше», мюзикл «Ені».

Дівчина Ріта Погодіна в серіалі «Кадетство» стала центральною частиною любовного трикутника між головними героями - Максимом Макаровим (Олександр Головін) і Кирилом Соболевим (Артем Терехов). З юною актрисою «Кадетства», що зіграла Ріту, білявою Ліндою Табагарі ми зустрілися на знімальному майданчику «Кадетства». Кінематографічна група «Кіноконстанти» розташувалася на тверськой набережній, з прекрасним виглядом на Волгу-річку.

На майданчику серіалу «Кадетство» ми побачили і маму актриси Лінди Табагарі, яку теж звуть по-грузінськи красиво, - Катевана Табагарі. А бабуся Назі Табагарі - теж іноді приїжджає до Тверь на зйомки внучки. Виконавець ролі Ріти признається, що мама і бабуся - часті гості на майданчику «Кадетства»: вони підтримують юну актрису, а мама, яка ще і по професії, - стиліст, допомагає укладати Лінді довге волосся. «Мама, хватіт причісувати, ви її як на виданье готуєте, - наводить лад строгий режисер Арланов, - всі пішли з кадру, знімається!».

Ріта Погодіна - дівчина-загадка другого сезону. Колишня однокласниця і подруга Кирила Собольова, новачка-другокурсника нашого СВУ. Ріта із забезпеченої сім'ї, досить самостійна для своїх років. Вона одна, без батьків, переїздить в інше місто, щоб частіше бачитися з Кирилом, вчиться в школі і живе в будинку свого впливового дядька. Але її знайомство з Максимом Макаровим міняє все. навіть цей текст.

Так чия ж це дівчина? Про неї відомо: Ріта любить хризантему і терпіти не може китайські троянди. Вона любить хороше кіно, хороші книги і серйозне відношення до себе.


:: Меню ::

Головна
Книга для гостей
Зворотній зв'язок
Каталог сайтів
Русская версия
Обмін посиланнями


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Посилання ::

Сегодня коммерческая недвижимость в Нижнем Новгороде – это множество объектов Заявка риэлторам. Ваша заявка будет отправлена специалистам по недвижимости. Менеджер риэлторской компании обязательно свяжется с вами и предложит подходящие варианты. =

Блок статтей | Статті | Інетреклама

 

 

 

 

 


Copyright © Kivi-X Corp, 2007-2023