Актори серіалу "Кадетство"

 

 Актори

Головна
Олександр Головін
Іван Добронравов
Павел Бессонов
Артур Сопельник
Аристарх Венес
Борис Корчевников
Кирил Емельянов
Артем Терехов
Юлія Учиткіна
Лінда Табагари
Ольга Лукьяненко
Єлена Захарова
Валерій Барінов
А.Пороховщиков
Вадим Андреєв
Сергій Жолобов
Володимир Лаптев
Світлана Варецкая
Георгій Мартиросян
Тетяна Пискарева
Федір Добронравов
Дарья Соболева
Катерина Косинец
 
Русская версия
Додати в закладки

:: Друзі ::

AnzUA.com - Створення та розкрутка сайту.
Різні лінки
Reklama:

,
13932d9f ,,,

:: Статистика ::

Індекс цитування
 =

 

 

Валерий Баринов

Валерий Баринов, актор театру і кіно, народився в 27 листопада 1945 року в д. Жіліно Володарського району Орловської області.

У 1968 р. закінчив Вище театральне училище при Малому театрі і почав сценічну діяльність в Театрі ним. З 1968 по 1974 грав на ленінградській сцені. Кращі роботи цього періоду - Петя Трофімов ("Вишневий сад" А.П.Чехова), Белкин ("Болдинська осінь" А.Свирина), Вісник ("Антигону" Софокла). Працював з режисером Р.Горяевым, разом з ним виїхав до Москви, і з 1974 по 1988 працював в трупі Центрального Театру Радянської Армії (нині - Театр Російської Армії), який в ті роки очолював Р.Горяев.

Тут Баріновим створені такі образи, як Шишлов ("Чутка" А.Д.Салынского), Вепрев ("Стаття" Р.Солнцева) і ряд інших. З приходом в Театр Армії головного режисера Ю.И.Еремина творчість Валерія Барінова отримує декілька інший напрям - величезний діапазон його репертуару привертає до артиста увагу критики і глядачів. Роль Рогожіна ("Ідіот" по Ф.М.Достоевскому), свідчивши про великі творчі можливості, стає в репертуарі Барінова в якомусь сенсі знакової.

У 1974 р. Переїхав до Москви, де працював в Центральному Театрі Радянської Армії (нині - Театр Російської Армії), в Театрі ім. Пушкіна. У 1992 р. переходить в трупу Малого театру, де і служить в даний час. Зіграв сімдесят ролей в кіно, після чого перестав їх рахувати.

Популярність Барінова зросла після телесеріалу "Петербурзькі таємниці", де він з'явився в ролі пропащого мерзотника Хлебонасущенського, що купив безневинну дівчину. Знаменитим він прокинувся після картини "Агапе", де зіграв маленьку людину, зухвалого "господаря" нинішнього життя, що став жертвою. Серед робіт актора - ролі у фільмах і серіалах «Будинок для багатих», «Класик», «Водій для Вери», «Потрібна няня», «Вовкодав», «Досьє детектива Дубровського», «Імперія під ударом», «Марш Турецького», «Чоловіча робота», «Люди і тіні». Народний артист Росії.

סטארטאפס כרמל - מעבדת סלולר בחיפה


:: Меню ::

Головна
Книга для гостей
Зворотній зв'язок
Каталог сайтів
Русская версия
Обмін посиланнями


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Посилання ::

=
Скупка элитных швейцарских часов ломбард часов | сауны в волгограде рейтинг
Блок статтей | Статті | Інетреклама

 

 

 

 

 


Copyright © Kivi-X Corp, 2007-2024