Актори серіалу "Кадетство"

 

 Актори

Головна
Олександр Головін
Іван Добронравов
Павел Бессонов
Артур Сопельник
Аристарх Венес
Борис Корчевников
Кирил Емельянов
Артем Терехов
Юлія Учиткіна
Лінда Табагари
Ольга Лукьяненко
Єлена Захарова
Валерій Барінов
А.Пороховщиков
Вадим Андреєв
Сергій Жолобов
Володимир Лаптев
Світлана Варецкая
Георгій Мартиросян
Тетяна Пискарева
Федір Добронравов
Дарья Соболева
Катерина Косинец
 
Русская версия
Додати в закладки

:: Друзі ::

AnzUA.com - Створення та розкрутка сайту.
Різні лінки
Reklama:

,
13932d9f
,,,

:: Статистика ::

Індекс цитування
 =

 

 

Федор Добронравов

Федор Добронравов народився 11 вересня 1961 року в місті Таганрозі. Вже з ранніх років хлопчик дізнався, що таке сцена. Володіючи дуже хорошим голосом, високим сопрано, він багато виступав на різних концертах. Проте мрія у Федора була інша. Йому дуже хотілося стати клоуном. У Таганрозі існував літній театр, при якому були танцювальний і цирковий колективи. Тут те Федір і попрацював клоуном, показуючи в звідних концертах свої номери. А потім він поступив в циркову студію.

Хороший клоун повинен володіти відмінною фізичною підготовкою. Федір, розуміючи це, багато займався спортом: стрибками у воду (у нього навіть був другий дорослий розряд), баскетболом, боксом, волейболом. Словом, все йшло до того, щоб його дитяча мрія здійснилася. У 1978 році Федір Добронравов приїхав в столицю з величезним бажанням поступити в Московське циркове училище на факультет клоунади. Тут те і з'ясувалося, що під час вступу існувало правило: хлопцем до армії не приймати. Йому запропонували відслужити і повернутися опісля два роки.

Служити Федору довелося в повітряно-десантних військах. Повернувшись з армії до рідного Таганрога, Федір поступив на завод слюсарем-складальником. Потім з'явилася сім'я, і здавалося, що на мистецтві тепер уже доведеться поставити хрест. Але творча душа ніколи не залишається в спокої. У вільний від роботи час Федір займався в самодіяльності, де з друзями робив долю-оперу по Франсуа Віньону «Спрага над струмком» в стилі «юнони і Може» і «Хоакина Мурьетти». Завдяки цій самодіяльності Федір двічі їздив до Москви, намагаючись поступити в циркове, але кожного разу його чекав провал. І ось одного разу хтось порадив йому Воронежський інститут мистецтв. Федір поїхав і поступив з першого разу.

У 1988 році Федір Добронравов закінчив Воронежський інститут мистецтв і був прийнятий в трупу місцевого Молодіжного театру. Тут актор пропрацював два роки... Одного разу до Воронежа на гастролі приїхав Костянтин Райкин. Побачивши Федора Добронравова на сцені, Райкин, не роздумуючи, запросив його (разом з іншим актором, також випускником інституту мистецтв, - Сергієм Дороговим) в свій театр «Сатірікон». У «Сатіріконе» Федір Добронравов пропрацював з 1990 по 2000 рік. За цей час він накопичив безцінний досвід, виступаючи на сцені разом з такими майстрами вітчизняного театру, як Євгеній Евстігнєєв, Микола Волков, Тетяна Васильева.

У ці ж роки Федір дебютував і в кінематографі. Первинно це були невеликі ролі в ретро-драме Сергія Урсуляка «Російський регтайм» (лейтенант міліції) і фантастичній казці Владимира Штерянова «Стріляючі ангели». Трохи пізніше, в 1995 році Федір Добронравов зіграв роль Дудакова в драмі Сергія Урсуляка «Літні люди» (по п'єсі Максима Горького «Дачники»).

У 2000 році Федір Добронравов покинув «Сатірікон». Як він пояснює, причиною тому стало бажання існувати самостійно. Ось він і пішов, спокійно, без лайки, «у вільне плавання». Разом з Сергієм Дороговим вони писали забавні мініатюри, які і зараз виконує Євгеній Петросян. Крім того, як підробка і ради розваги вони озвучували ролики в програмі «Сам собі режисер». Потім Олександр Цекало запросив Федора Добронравова на канал СТС як ведучого передачі «6 кадрів».

У 2003 році Федір Добронравов на запрошення Олександра Ширвіндта прийшов в театр Сатири, де і працює до цього дня. У його репертуарі - ролі в спектаклях: «Випадкова смерть анархіста», «Дуже одружений таксист» (Стенлі Поуні), «Швейк, або гімн ідіотизму» (Кеті Вендлер, суддя пан Ванеш), «Нам все ще смішно», «Як пришити стареньку» (Бред). Всі ці роки Федір Добронравов активно знімається в кіно. У серіалі А.Судиловского «Шукачі» він зіграв роль Отця Дмитра, в «Таємницях палацових переворотів» Світлани Дружініной - Сувора, в серіалі «Краще місто Землі» - головного редактора.

По стопах Федора Вікторовича пішли і його сини: Віктор і Іван. Віктор Добронравов придбав популярність завдяки ролі Феді Короткова в серіалі «Не народися красивою», а Іван Добронравов - зігравши головну роль в картині «Повернення».

У 2006 році Федір Вікторович і Іван знялися в серіалі «Кадетство», що завоював незвичайну популярність серед телеглядачів. Іван виконав головну роль суворовця Льовакова, а Федір Добронравов з'явився в ролі отця суворовця Перепечко Одна з останніх робіт актора - роль у фільмі Сергія Суліка «Ліквідація».

Фільмографія:

1993 Російський регтайм

1993 Стріляючі ангели

1995 Літні люди

1997 Дружок

1998 Твір до дня Перемоги

1998 Параноя

1999 Досьє детектива Дубровського

1999 Жартувати зволите?

2001 Шукачі

2001 Таємниці палацових переворотів

2002 Займемося любов'ю

2002 Копійка

2003 Життя одне

2003 Краще місто Землі

2003 Попутники інжиру (короткометражний)

2004 Посилка з Марса

2005 Золоте теля

2006 Зображаючи жертву

2006 Кадетство

2006 Ліквідація


:: Меню ::

Головна
Книга для гостей
Зворотній зв'язок
Каталог сайтів
Русская версия
Обмін посиланнями


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Посилання ::

Услуги курьера Википедия. . . Люберцы— город Под­мос­­ко­вья с быст­ро раз­ви­ва­ю­щей­ся инфра­струк­ту­рой, поэто­му рост пар­ка так­си в нём закономерен. Однако,«Алексер»— это не только люберецкое такси. =

Блок статтей | Статті | Інетреклама

 

 

 

 

 


Copyright © Kivi-X Corp, 2007-2024