Актори серіалу "Кадетство"

 

 Актори

Головна
Олександр Головін
Іван Добронравов
Павел Бессонов
Артур Сопельник
Аристарх Венес
Борис Корчевников
Кирил Емельянов
Артем Терехов
Юлія Учиткіна
Лінда Табагари
Ольга Лукьяненко
Єлена Захарова
Валерій Барінов
А.Пороховщиков
Вадим Андреєв
Сергій Жолобов
Володимир Лаптев
Світлана Варецкая
Георгій Мартиросян
Тетяна Пискарева
Федір Добронравов
Дарья Соболева
Катерина Косинец
 
Русская версия
Додати в закладки

:: Друзі ::

AnzUA.com - Створення та розкрутка сайту.
Різні лінки
Reklama:
Метан станозолол купить. | рівне погода сьогодні
,
SetLinks error: Incorrect password!
13932d9f
,,,

:: Статистика ::

Індекс цитування
 =

 

 

Георгий Мартиросян

Георгий Хачатурович Мартиросян. 

Фактурний виконавець епізодичних ролей, грає переважно представників кримінального миру. Серед фільмів: «Пірати ХХ століття», «Салон краси», «Биндюжник і король», «Гріх. Історія пристрасті», «Любити по-російськи».

Велике зростання, значні біцепси, безпристрасна особа, дрібні кучері на величезній голові - таким Георгій Мартіросян предстає майже у всіх своїх фільмах. Перший час режисери використовували тільки його зовнішні дані, проте з часом актор став з'являтися і в несподіваних ролях, де Мартіросян проявляє і комедійний талант. У «Першому коханні» це тупуватий, але щиро такий, що милується собою лакей, а в «Президентові і його внучці» - голубуватий господар художнього салону.

Будучи актором театру Сатири Георгій Мартіросян познайомився з Тетяною Васильевой. Незабаром вони одружилися, а потім разом покинули цю сцену. Тепер працюють в антрепризах.

Серед інших фільмів за участю Мартіросяна: «Кінець імператора тайги», «Кольє Шарлоти», «Аеліта, не приставай до чоловіків», «Двоє в новому будинку», «Чаша терпіння», «Баболюб-2», «Шизофренія», «Імпотент», «Ворошиловський стрілок».

Заслужений артист Росії.

Про серіал кадетство

«На жаль, ми втратили ціле покоління - середини 90-і. В цей час в кінематографі і на телебаченні не було нічого гідного, що могло б подавати приклад молоді. Це покоління виховане на жахливих темах. Приємно, що сьогодні тема патріотизму знов стала актуальною. У цьому плані серіал «Кадетство» дуже привабливий і важливий. У нім звучить як патріотична тема, так і тема батьків і дітей, що існувала у всі часи. По серіалу мій син поступає в Суворовське училище. 13-14 років, як відомо, вік проблемний. У підлітків з'являється своя позиція, яку вони всіляко намагаються отстоять. То ж відбувається і між мером і його сином. Часто протистояння йде прямо. Роль мого навіженого сина грає Саша Головін. Ми вперше зустрілися на зйомках «Кадетства».Сашасерьезно підійшов до ролі. Ми репетирували перед зйомками, і відразу порозумілися. Не дивлячись на те, що Саша старша за героя, роль якого він виконує, у нього все виходить, у него все получается». серьезно подошел к роли. Мы репетировали перед съемками, и сразу нашли общий язык. Несмотря на то, что Саша старше героя, роль которого он исполняет, у него все получается». серьезно подошел к роли. Мы репетировали перед съемками, и сразу нашли общий язык. Несмотря на то, что Саша старше героя, роль которого он исполняет, у него все получается».


:: Меню ::

Головна
Книга для гостей
Зворотній зв'язок
Каталог сайтів
Русская версия
Обмін посиланнями


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Посилання ::

=

Блок статтей | Статті | Інетреклама

 

 

 

 

 


Copyright © Kivi-X Corp, 2007-2024